Vizija tampa tikra tik tada, kai pažvelgi į savo širdį. Kas žiūri į išorę, tas tik svajoja, o kas pažvelgia vidun, prabunda. Carl Gustav Jung
Vizija tampa tikra tik tada, kai pažvelgi į savo širdį. Kas žiūri į išorę, tas tik svajoja, o kas pažvelgia vidun, prabunda. Carl Gustav Jung
Vizija tampa tikra tik tada, kai pažvelgi į savo širdį. Kas žiūri į išorę, tas tik svajoja, o kas pažvelgia vidun, prabunda. Carl Gustav Jung

Paslaugos

Individuali psichoterapija

Individuali psichoterapija yra gydymo būdas, kurio metu kaip pagrindinė gydymo priemonė naudojamas bendravimas ir kuriamas saugus ryšys tarp paciento ir psichoterapeuto. Psichoterapeutas padeda pažinti save, pamatyti savo galimybes, suvokti vidinius išgyvenimus, parodo galimybę gyventi kitaip, siekti gyvenimo tikslų. Psichoterapija gali būti trumpalaikė arba ilgalaikė (trunkanti ilgiau nei metus), o susitikimų dažnumas priklauso nuo problemos pobūdžio.

Psichoterapija reikalinga, kai:

 • egzistuoja ilgalaikės/užsitęsusios problemos,
 • egzistuoja bendravimo sunkumai, 
 • pasitikėjimo savimi stoka,
 • jaučiatės vieniši,
 • nematote gyvenimo prasmės,
 • jaučiate, kad Jūsų gyvenimo kokybė yra bloga,
 • patiriamas ilgalaikis stresas,
 • atsiranda "perdegimo" simptomų,
 • patiriami trauminiai įvykiai: netektys; skyrybos; 
 • prievarta ir kt.,
 • diagnozuojamos lėtinės ligos,
 • apima nerimas, įvairios baimės, depresija,
 • atsiranda panikos atakos,
 • galvojate apie savižudybę.

Norinčius užsiregistruoti konsultacijai, kviečiame kreiptis nurodytais kontaktais. Jei negalėsime atsiliepti, būtinai Jums perskambinsime.

Kaina: nuo 35 eur
Trukmė: 50 min

Individuali psichoterapija internetu

Individuali psichoterapija internetu tinka tiems, kurie neturi galimybių apsilankyti psichologo - psichoterapeuto kabinete. Konsultacijos vyksta Skype arba kitose platformose, skirtose internetiniam bendravimui (Messenger, Viber ir kt.).

Registruotis galima telefonu arba e-paštu. Atsiskaitymo forma derinama su pasirinktu psichologu - psichoterapeutu pirmos konsultacijos metu.

Kaina: nuo 35 eur
Trukmė: 50 min

Grupinė psichoterapija

„Saugi ir palaikanti atmosfera grupėje skatina grupės narius išbandyti naujus bendravimo būdus, pvz: dalintis jausmais, rūpintis ir palaikyti kitus. Grupėje mokomasi prisiimti atsakomybę už savo gyvenimą ir savo sprendimų pasekmes. Grupėje galima išsilaisvinti iš emocinės įtampos, laisvai išreiškiant susikaupusius jausmus. Grupės nariai saugioje aplinkoje pasidalinę savo išgyvenimais, gali išsivaduoti iš ilgai kamavusių gėdos ir kaltės jausmų. Dar vienas svarbus veiksnys - mokymasis pažinti save, nes grupės nariai ima geriau save suvokti bendraudami ir gaudami grįžtamąjį ryšį iš kitų.” - Irvin Jalom.

Grupinė psichoterapija

Mūsų centre vyksta egzistencinės psichoterapijos grupė. Šioje grupėje prisiliečiame prie esminių egzistencinių klausimų, kurie iškyla kiekvieno žmogaus gyvenime: laisvės ir atsakomybės, vienatvės ir susvetimėjimo, meilės ir artumo, kančios, prasmės ir beprasmybės. Gilindamiesi į šiuos klausimus, grupės dalyviai siekia geriau suvokti savo pasirinkimus, nuvedančius vienu ar kitu gyvenimo keliu. 

Grupės užsiėmimai vyksta vieną kartą per savaitę, maksimalus dalyvių skaičius – 10.
 

Kaina: nuo 20 EUR asmeniui už vieną užsiėmimą
Trukmė: 90min

Supervizijos

Individualios ir grupinės supervizijos specialistams

Supervizija - tai konsultacinė pagalba norintiems tobulėti. Dažniausiai supervizija reikalinga susidūrus su sudėtingomis situacijomis įvairiose darbinėse sferose, kurios pačios savaime neišsisprendžia. Supervizorius padės į situaciją ir save pažvelgti iš šalies, įvardinti problemas, atrasti ir įsisąmonintti savo stipriąsias puses bei sunkumus, dirbant su sudėtingesniais atvejais ir situacijomis. Taip pat supervizija psichologams ir psichoterapeutams padeda ugdyti specifines profesines kompetencijas, pažvelgti kiek kitaip į psichoterapinį procesą, suprasti, kas vyksta psichoterapiniame santykyje su klientu šiuo metu, kas kelia sunkumus ir kaip būtų galima juos spręsti.

Supervizijos/ų gali kreiptis:

 • psichologai,
 • psichoterapeutai,
 • socialiniai darbuotojai.

Supervizijos gali būti:

 • individualios,
 • grupinės.

Individuali supervizija

Tai individualūs supervizoriaus ir supervizuojamojo susitikimai, kurių skaičius aptariami pirmos supervizijos metu. Rekomenduojama, kad susitikimai vyktų kas dvi savaites tam, kad supervizuojamasis turėtų laiko stebėti save praktinėje veikloje ir išbandyti supervizijos metu aptartus profesinio elgesio modelius.

Grupinė supervizija

Grupinė supervizija vyksta grupėje, kurią sudaro 6 – 8 nariai. Grupinės supervizijos privalumai:
galima gauti grįžtamąjį ryšį ne tik iš supervizijos vadovo, bet ir kitų grupės dalyvių,
pasimokyti iš kitų grupės dalyvių profesinės patirties,
gauti ir išreikšti palaikymą vienas kitam, sulaukti supratimo, pristatant sudėtingus atvejus,
pamatyti save iš šalies, labiau suprasti, įsisąmoninti savo sunkumus profesinėje veikloje,
tobulinti savo profesinius įgūdžius.

Individualus užsiėmimas
Kaina: nuo 35 eur
Trukmė: 50min
Grupinis užsiėmimas
Kaina: nuo 15 eur
Trukmė: 90min